Ogólnopolski konwent fundacji „Nadzieja”.

Najwięcej wygranych kasyn gry 77777! Zarządzaj, aby odebrać swoje wygrane! W miniony piątek mieliśmy wielką przyjemność i zaszczyt wystąpić z prelekcją podczas ogólnopolskiego konwentu Fundacji „Nadzieja”, pt.: „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”. Fundacja zajmuje się od lat pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, a my mieliśmy okazję poprowadzić prelekcję nt wykorzystania technologii VR w służbie bezpieczeństwu na drodze. Nasze przemyślenia przedstawiliśmy na bazie ... Czytaj dalejOgólnopolski konwent fundacji „Nadzieja”.

Ponad 100 OSK z całej PL i WirtualnaElka.

W miniony piątek 20.09.2019 w Warszawie wzięliśmy udział w corocznej Ogólnopolskiej Konferencji stowarzyszenia Kierowca.pl. Tym razem mieliśmy okazję nie dość, że po raz pierwszy w tak szerokim gronie pokazać nasz system #VR, to jeszcze idealnie wpasować się jego edukacyjnymi możliwościami w premię bardzo ciekawego projektu edukacyjnego pn.: „Nie bądź dzbanem drogowym”. Tematem głównym całodniowego spotkania było bezpieczeństwo w ruchu ... Czytaj dalejPonad 100 OSK z całej PL i WirtualnaElka.

WirtualnaElka i testowe jazdy we wrocławskim WORD.

16.09.2019 mieliśmy przyjemność kolejny raz pojawić się w siedzibie wrocławskiego WORD’u. Tym razem zostaliśmy poproszeni o przedstawienie założeń projektu #WirtualnejElki w gronie dolnośląskich, szkolących instruktorów nauki jazdy. Przybliżyliśmy parametry projektu oraz bieżący status w rozwoju naszego systemu edukacyjno-szkoleniowego. Była również okazja, aby porozmawiać o zaletach i możliwościach technologii VR w budowaniu pożądanych zachowań polskich kierowców i kandydatów na kierowców. Zainteresowani ... Czytaj dalejWirtualnaElka i testowe jazdy we wrocławskim WORD.

Kluczowe testy WirtualnejElki.

Miesiące wakacyjne upłynęły pod znakiem intensywnych prac związanych m.in. z wdrożeniem produkcyjnych scenariuszy przejazdów szkoleniowych oraz ukończeniu gotowej infrastruktury tzw. „dużego miasta”. Trzeba przyznać, że Zespół spisał się na medal i pomimo letnich temperatur, w ostatnich tygodniach sierpnia mieliśmy możliwość pokazania wyczekiwanych w napięciu owoców pracy. Jeszcze w sierpniu przygotowaliśmy pokazy opracowanych sytuacji drogowych oraz umożliwiliśmy ... Czytaj dalejKluczowe testy WirtualnejElki.

Uchylamy rąbka miejskiej tajemnicy.

Nasz projekt #WirtualnejElki zbliża się do końca prac o charakterze B+R. Wdrożyliśmy niemal wszystkie sytuacje drogowe, skonsultowane z aktywnymi zawodowo instruktorami. Włożyliśmy mnóstwo pracy w to, aby dostarczyć w docelowej wersji systemu szkoleniowego jak najwięcej możliwości do budowania świadomości oraz wypracowywania pożądanych nawyków pośród kandydatów na kierowców. Kluczem oczywiście jest wzrost bezpieczeństwa na polskich i europejskich drogach, ... Czytaj dalejUchylamy rąbka miejskiej tajemnicy.

Czego brakuje kierującym pojazdami?

Od długiego, czerwcowego weekendu który jednocześnie otwierał sezon letnich wakacji, niemal każdego dnia media donoszą o tragicznych w skutkach wypadkach na drodze. Jak nie autostrada, to przejazd kolejowy albo śmiertelne w skutkach potrącenia na przejściach dla pieszych. Raz zabija prędkość, innym razem niezachowanie właściwego dystansu od poprzedzających pojazdów. Kiedy indziej wymuszenie pierwszeństwa np. na niechronionym ... Czytaj dalejCzego brakuje kierującym pojazdami?

Privacy Preference Center