23 września 2019

Ponad 100 OSK z całej PL i WirtualnaElka.

02

W miniony piątek 20.09.2019 w Warszawie wzięliśmy udział w corocznej Ogólnopolskiej Konferencji stowarzyszenia Kierowca.pl. Tym razem mieliśmy okazję nie dość, że po raz pierwszy w tak szerokim gronie pokazać nasz system #VR, to jeszcze idealnie wpasować się jego edukacyjnymi możliwościami w premię bardzo ciekawego projektu edukacyjnego pn.: „Nie bądź dzbanem drogowym”.

Tematem głównym całodniowego spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym – zagadnienie kluczowe i niebywale palące ze względu na „życiowy” interes każdego z nas.

Uczestnicy poza możliwością wysłuchania bardzo ciekawych i merytorycznych paneli, w tym założeń dotyczących implementacji programu (do polskich szkół oraz w kinach Helios), mieli również okazję zasiąść do naszego wirtualnego pojazdu i sprawdzić jakie doświadczenia oraz ważne lekcje przygotowaliśmy w ramach symulowanego świata sytuacji drogowych.

Cieszymy się na duże zainteresowanie naszymi symulatorami oraz gotowość do ich wdrażania do własnych Ośrodków Szkolenia Kierowców. Z całą pewnością tylko inwestując w innowacje, wszyscy jesteśmy w stanie sprostać tempu, w jakim zmienia się otaczający nas dzisiaj świat. Szczególnie ten edukacyjno-drogowy…

Stworzone z    przez