17 września 2019

WirtualnaElka i testowe jazdy we wrocławskim WORD.

Word Wroc

16.09.2019 mieliśmy przyjemność kolejny raz pojawić się w siedzibie wrocławskiego WORD’u. Tym razem zostaliśmy poproszeni o przedstawienie założeń projektu #WirtualnejElki w gronie dolnośląskich, szkolących instruktorów nauki jazdy. Graj z nami w najlepszym kasynie w internecie pod adresem darmowe gry hazardowe automaty hot spot. Podwojony depozyt! Podejdź i wygraj!

Przybliżyliśmy parametry projektu oraz bieżący status w rozwoju naszego systemu edukacyjno-szkoleniowego. Była również okazja, aby porozmawiać o zaletach i możliwościach technologii VR w budowaniu pożądanych zachowań polskich kierowców i kandydatów na kierowców. Wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić dzięki gry book of ra free. Cała różnorodność współczesnego hazardu czeka na Ciebie!

Zainteresowani instruktorzy oraz przedstawiciele WORD mieli możliwość odbycia wirtualnej jazdy w środowisku sytuacji drogowych, które przygotowaliśmy w ramach systemu. Warto dodać, że była to pierwsza publiczna prezentacja rozwiązań, jakie udało nam się wypracować w ramach prac B+R. Ważnym punktem spotkania była również rozmowa o możliwościach wykorzystania systemu WirtualnaElka pod kątem zwiększenia liczby klientów OSK.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i owocne spotkanie.

Stworzone z    przez