17 września 2019

WirtualnaElka i testowe jazdy we wrocławskim WORD.

Word Wroc

16.09.2019 mieliśmy przyjemność kolejny raz pojawić się w siedzibie wrocławskiego WORD’u. Tym razem zostaliśmy poproszeni o przedstawienie założeń projektu #WirtualnejElki w gronie dolnośląskich, szkolących instruktorów nauki jazdy. Graj z nami w najlepszym kasynie w internecie pod adresem darmowe gry hazardowe automaty hot spot. Podwojony depozyt! Podejdź i wygraj!

Przybliżyliśmy parametry projektu oraz bieżący status w rozwoju naszego systemu edukacyjno-szkoleniowego. Była również okazja, aby porozmawiać o zaletach i możliwościach technologii VR w budowaniu pożądanych zachowań polskich kierowców i kandydatów na kierowców.

Zainteresowani instruktorzy oraz przedstawiciele WORD mieli możliwość odbycia wirtualnej jazdy w środowisku sytuacji drogowych, które przygotowaliśmy w ramach systemu. Warto dodać, że była to pierwsza publiczna prezentacja rozwiązań, jakie udało nam się wypracować w ramach prac B+R. Ważnym punktem spotkania była również rozmowa o możliwościach wykorzystania systemu WirtualnaElka pod kątem zwiększenia liczby klientów OSK.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i owocne spotkanie.

Stworzone z    przez